پلاگین Jira Workflow Toolbox و مزایای آن

ایده های خود را به جریان کار تبدیل کنید: شرایط، اهرم ها، اقدامات پیشفرض و فیلدهای پیشفرض برای ساخت جریان کارهایی بدون محدودیت

افزونه Jira Workflow Toolbox مجموعه ای بسیار غنی از شرایط، اهرم ها و اقدامات پیشفرض برای طراحی جریان کار(Workflow) پیچیده در نرم افزار جیرا است. این همچنین این افزونه میتواند حتی به عنوان فراداده برای جیرا تعیین شود: خواص پروژه این امکان را میدهد که رفتار جریان کار را به عنوان یک عملیات ارزش گذاری این خواص در هر پروژه شخصی سازی کنیم. این امکان به طور چشمگیری انعطاف پذیری و قابلیت استفاده مجدد جریان های کاری شما را بهبود میبخشد. همچنین مجموعه ای از توابع JQL نیز برای ایجاد کوئری در مورد خواص پروژه در دسترس شما خواهد بود.

ویژگی ها و نمونه های کاربری

پلاگین Jira Workflow Toolbox با مجموعه ای غنی از شرایط، اهرم ها، اقدامات پیشفرض و توابع JQL ساخته شده است تا به شما امکان اعمال ویژگی های شگفت انگیزی در جریان های کاری ارائه بدهد.
شما میتوانید با این افزونه اقداماتی را انجام دهید که پیش از این حتی فکر نمیکردید به این سادگی بتوان آن ها را انجام داد.

خصوصیات پروژه (Project Properties)

خصوصیات پروژه یک مکانیسم ساده است که توسط پلاگین Jira Workflo Toolbox پیاده سازی شده است تا Key-value pair های (یک KVP مجموعه ای از دو آیتم داده(data items) متصل به هم است؛کلیدی که یک شناساگر منحصر به فرد برای برخی آیتم های داده است و مقدار که یا داده ای برای شناسایی است یا یک نشانگر برای موقعیت داده) قابل خواندن را درون توضیحات پروژه ها شامل کند، در نتیجه راهی موثر برای اضافه کردن ابرداده(Meta Data) به پروژه های جیرای شما عمل میکند.

فیلدهای مجازی(Virtual Fields)

پلاگین JWT مجموعه ای از فیلدهای خاص را ارائه میکند که فیلدهای مجازی (Virtual Fields) نامیده میشوند، که امکان دسترسی به جزئی ترین خصوصیات درخواست ها،پروژه ها و کاربران را میدهد، چیزی شبیه به فیلدهای شخصی سازی شده. فیلدهای مجازی میتوانند همانند فیلدهای شخصی سازی شده توسط تمام پلاگین ها خوانده و نوشته شوند.

خصوصیات پلاگین Jira Workflow Toolbox

شرایط و اهرم های تعیین اعتبار

وابستگی های مربوط به درخواست های مرتبط ، زیروظیفه ها و کوئری های JQL ، ارزیابی زمان های پیچیده، فرمولهای ریاضی و اصطلاحات معمول را در جریان کاری قرار دهید، نقش ها را در مقابل کاربران بررسی کنید، ایجاد فیلدهای چند گروهی و فیلدهای چندگانه و ویژگی های بسیار دیگر.

توابع پیش ساخته(Post-functions)

مقدار فیلدها را با متن های پویا بسازید، فیلدها را از طریق درخواستهای مرتبط ، زیروظیفه ها و JQL تنظیم کنید یا بخوانید، فیلدها را به صورت تابعی از دیگر فیلدها بسازید، محاسبات ریاضی زمان را به سادگی انجام دهید، تخصیص های کاری را با استفاده از نقش های پروژه انجام دهید، زمان کاری را وارد کنید و بسیاری اقدامات دیگر.

خصوصیات پروژه: فراداده برای پروژه های شما

شما میتوانید اَبَرداده ها را به توضیحات پروژه خود بیافزایید که میتوانید از آن ها در جریان کارها بر اساس شرایط، اهرم ها و توابع پیش ساخته استفاده کنید و همچنین در فیلترهای خود توسط توابع JQL که این پلاگین ارائه میکند از آنها بهره مند شوید.

شما میتوانید این پلاگین کاربردی را برای نرم افزار جیرای فارسی خود به وسیله تماس با ما و یا پرکردن فرم با موضوع پلاگین JWT خریداری نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *